Paslanmaz Profil Nedir ? Nerelerde Kullanılır ?

Paslanmaz Profil Nedir ? Nerelerde Kullanılır ?

Bir çok ebatta bulunan paslanmaz profilleri nerelerde kullanabileceğimiz ve ne gibi işlerde imalat yapabileceğimiz hakkında kısaca bilgiler verelim.

Paslanmaz Profil İle Neler Üretebiliriz ?


Bu profiller ile öncelikle bir kasa imalatı yaparak içine ister cam, ister ahşap, ister iseniz desenli paslanmaz ürünleri katmamız mümkündür. Günümüzde genelde mağazaların, kafelerin ve giyim sektörünün tercih ettiği ürünlerde kullanıldığını görmekteyiz. Bir giyim firmasının elbise askılığı, elbise tezgahı ve bir çok alanda kullandığını söyleyebiliriz.

Kafe gibi yerlerde ise masa, sandalye, doğrama gibi alanlarında bu paslanmaz profil  kullanılmaktadır. Mağazalarda genelde paslanmaması için tercih ettiği tüm imalatı olabilir malzemelerde bu profillerden kullanmaya özen gösterirler.

Bir çok ev sahibi ve diğer alanlarda yüzlerce hayata geçecek projelerde olmaz ise olmazlar arasında yer alan bu ürünü kullanmak ister ve dekorasyon firmalarına en, boy oranında istekte bulunarak imalat yaptırmaya başlayabilirler. Güneş Paslanmaz sitemizde bu ürünlerin tamamını bulabilmekte ve istediğiniz ebatlarda sipariş verebilmekte olduğunuzun altını ayrıca çizmek isteriz.

Üretmek istediğiniz her türlü üründe kullanabileceğiniz ve paslanma derdinden kurtaracak olan bu malzemeye ekstra boya atmanız gerekmediği gibi, rutubet alan yerlerde ve açık alanlarda da güvenli bir şekilde kullanma imkanınız bulunmaktadır.

Paslanmaz Profilleri Nasıl Birleştirebiliriz ?


Günümüzde bu profilleri bir birine birleştirmek için kullanılan kaynak türü argon’dur. Çok temiz ve başarılı bir birleştirme için yapılan argon kaynağı sayesinde ekleme işlemi yaptığınızda o yerlerin pas tutma ihtimali oldukça düşecektir. Diğer kaynak makineleri ile’de birleşimini yapabilmeniz için paslanmaz elektrot kullanmalı, sonrasında temiz bir görünüm ortaya çıkartmak için taşlama yapmanız gerekecektir.

Bu işlemleri uygulayarak ve ölçünüzü belirleyerek dilediğiniz zaman aklınızdaki projeyi ortaya çıkartmanız daha kolay ve pratik olacaktır. Temiz bir işçilik ve ortaya çıkacak olan birleştirme sonrasında alacağınız verimi kendi gözlerinizde rahatlıkla görerek yaptığınız işten gurur duyabileceksiniz. Kaynak dışında bu profilleri vidalama sistemi ile’de birleştirmeniz mümkün olmaktadır.

Kaynak ile yapılan birleştirmenin vidalamaya göre daha sağlam olduğunu gerçeğini söylemek ister, vidalama yaparak birleştireceğiniz profillerin kaynak yapılması zor yerlerde uygulanması gerektiğini ayrıca belirtmekte fayda gördüğümüzü bilmenizi isteriz.

Bu ürünü toptan olarak veya ihtiyacınız olduğu sayı ile almak için Güneş Paslanmaz sitemiz üzerinde yer alan ürünler kısmından inceleyebilir, daha fazla ayrıntılı bilgi ve fiyat sorma işlemleriniz için bizimle iletişim sayfamızdan hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz

Paslanmaz Profil Nedir ? Nerelerde Kullanılır ?

Diğer Yazılarımız

İletişim Bilgileri
Ürün ve hizmetlerimiz için

Paslanmaz tedarik ve imalat için lütfen iletişime geçin.

Görüşleriniz

Ürün tedarik ve imalatlarımız hakkında bilgi almak ister misiniz?

Ürün ve Hizmetlerimiz ile ilgileniyor musunuz? İşlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın!