Dirsek

Dirsek

Dirsek

Paslanmaz çelik dirsekler İhtiyaçlarınız ne olursa olsun size paslanmaz çelik dirsek ile dikişsiz ve dikişli ürünler sağlayabilmekteyiz. Elbette, tüm dirsekler mevcut standartlara göre, örn. EN 10253-4 veya DIN 2609'a uygun olarak aşağıdaki şekildedir.
Depo yelpazemiz farklı malzemelerden mamuller, örneğin 321 / 321H / 1.4541 veya Dubleks çelik (1.4462) veya Süper Dubleks çelik (1.4410) içerir. Buna ek olarak, ürün yelpazemizde nikel bazlı alaşımların yanı sıra diğer birçok aşındırıcı olmayan paslanmaz çelikler, alaşımsız ve alaşımlı çelikler de bulunmaktadır. İhtiyaçlarınız için en iyi malzemeyi size bildirmekten memnuniyet duyarız.

Paslanmaz çelik boru dirsekleri: Dikişsiz ve Kaynaklı

Kaynaklı ve dikişsiz boru dirseklerimizi, EN 10204'e göre tüm standart onay test sertifikaları ile DIN / EN ve / veya VdTÜV malzeme levhalarına veya ilgili ASME'ye uygun bir şekilde belgelendirmekteyiz.
Firmamız paslanmaz dirsek fiyatlarında uygun fiyat ve geniş stok yelpazesi sunmaktadır.
Firmamızın satışını yapmakta olduğu paslanmaz dikişli dirsekler Avrupa menşeili olup İtalya ve Fransa ülkelerinin seçkin dirsek üreticilerinden malzeme temini yapmaktadır. 

Paslanmaz Dirsek Fiyatları

Paslanmaz dirsek fiyatları bütün ticari ürünlerde olduğu gibi bir çok farklı etkenlerden etkilenmektedir. Bunların en başında paslanmaz dirseklerin hammaddesi olan çeliğin ve kromun hem ülke içinde hem de uluslararasında toptan fiyatlarıdır. Bu fiyatlar başta döviz kuru olmak üzere birçok faktörden etkilenir. Dolayısıyla paslanmaz dirsek fiyatları yıl içinde çok kez değişime uğrayabilir.

Paslanmaz dirsek fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Güneş Paslanmaz, 2006 yılından beri faaliyette olup paslanmaz çelik sektöründe müşterilerimizin tüm paslanmaz malzeme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Ürün tedarik ve imalatlarımız hakkında bilgi almak ister misiniz?

Ürün ve Hizmetlerimiz ile ilgileniyor musunuz? İşlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın!