Eksantrik Redüksiyon

Eksantrik Redüksiyon

Eksantrik Redüksiyon

Eksantrik Redüksiyon Nedir ?

Boru hattında, hattın çapını düşürmek ya da farklı yönlerdeki boru elemanlarının bağlantılarını sağlamak için, Eksantrik Redüksiyonlar tercih edilir. Eksantrik redüksiyonların bir tarafı açı ile inerken diğer tarafı düz açıyla inmektedir. Paslanmaz Eksantrik Redüksiyonlar, içerisinden geçen akışkanların çıkardığı ses ve titreşimleri en aza indirirler. Aynı zamanda iki farklı açıya sahip olması ile birlikte farklı çaptaki boruların bağlantılarını sağlarken, madde akışında yaşanan türbülansın önüne geçmektedir.

Böylece, boru bağlantı elemanlarının sağlığı ve kullanım ömrü açısından, Eksantrik Redüksiyon kullanımı önemli bir yere sahiptir. Eksantrik redüksiyon, çapının küçük olması nedeniyle oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir ve yoğun olarak kullanılmaktadır.

Paslanmaz çelik yapısından dolayı, Eksantrik Redüksiyon kullanımı, sağlıklı ve uzun ömürlüdür. Ekonomik yönden uzun süreli kullanımlarda oldukça kârlı olmaktadır.

Eksantrik Redüksiyon Nerelerde Kullanılır ?

Bu redüksiyon çeşiti sanayi, kimya ve gıda alanlarında tercih edilebilir. Kullanım alanına göre redüksiyon çeşitleri değişebilmektedir. Sizde redüksiyon çözümleri arıyorsanız, Güneş Paslanmaz ile iletişim kurabilirsiniz.

Güneş Paslanmaz, 2006 yılından beri faaliyette olup paslanmaz çelik sektöründe müşterilerimizin tüm paslanmaz malzeme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Ürün tedarik ve imalatlarımız hakkında bilgi almak ister misiniz?

Ürün ve Hizmetlerimiz ile ilgileniyor musunuz? İşlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın!