Eşit Tee

Eşit Tee

Eşit Tee

Paslanmaz Eşit Tee , hatlardan gelen gazı veya akışkanı 3 farklı yöne iletmek için kullanılan içten dişli boru bağlantı elemanıdır. Tee ler yaygın olarak kullanılan bağlantı elemanlarındandır. Dişli tee ler genellikle BSP diş normuna göre üretilmektedir. Genel çalışma basıncı 9-10 bar (150libre) civarındadır. Dişli tee ler , kimyasal işleme, petrol rafirenileri, petrokimya ve diğer birçok endüstri alanında kullanılmaktadır.

Dişli tee ler aynı boyuttaki boruları , farklı 2 boyuttaki boruları veya farklı 3 boyuttaki boruyu bağlamada kullanılmaktadır. En yaygın kullanım şekli aynı boyuttaki boruları bağlama türüdür.

Paslanmaz Eşit Tee ler stoklarımızda 1/8″ ölçüsünden 4″ ölçüsüne kadar 304 kalite paslanmaz ve 316 kalite paslanmaz olarak hazır bulunmaktadır. Talep ve ihtiyaçlarınızda deneyimli satış ekibimizle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Güneş Paslanmaz, 2006 yılından beri faaliyette olup paslanmaz çelik sektöründe müşterilerimizin tüm paslanmaz malzeme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Ürün tedarik ve imalatlarımız hakkında bilgi almak ister misiniz?

Ürün ve Hizmetlerimiz ile ilgileniyor musunuz? İşlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın!