İkili Hat Filtresi

İkili Hat Filtresi

İkili Hat Filtresi

Güneş Paslanmaz tarafından imalatı ve tedariği yapılan paslanmaz ikili hat filtre sistemi, tamamen paslanmaz çelik malzemelerden imalatı yapılmaktadır. Paslanmaz ikili hat filtre sistemi genellikle tankın çıkışında kirleri filtrelemek için paslanmaz çelik boru hattına veya filtre edilmesi gereken diğer ekipmanların giriş ekipmanlarına monte edilir. Filtre belirli bir özelliğe sahip bir filtre kartuşu olduktan sonra, kirleri engellenir. Temizleme gerektiğinde çıkarılabilir filtre kartuşu çıkarın ve işlemden sonra yeniden yükleyin. Bu nedenle, kullanımı ve bakımı son derece uygundur.

Paslanmaz çelik boru hattı filtresi kompakt yapı, büyük filtreleme kapasitesi, küçük basınç kaybı, geniş uygulama aralığı, uygun bakım, vb avantajları vardır. Ayrıca kullanım alanları olarak içecekler, süt ürünleri, şurup, süt, bal, çikolata, vb. yerlerdir.

Güneş Paslanmaz, 2006 yılından beri faaliyette olup paslanmaz çelik sektöründe müşterilerimizin tüm paslanmaz malzeme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Ürün tedarik ve imalatlarımız hakkında bilgi almak ister misiniz?

Ürün ve Hizmetlerimiz ile ilgileniyor musunuz? İşlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın!