Biz Kimiz?

Güneş Paslanmaz, paslanmaz imalat ve paslanmaz satış sektöründe en çok tercih edilen firmalardan biri olmayı hedefliyor.

Güneş Paslanmaz, 2006 yılından beri faaliyette olup  paslanmaz çelik sektöründe müşterilerimizin tüm paslanmaz malzeme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur. Deneyimli ve uzman kadromuz ile müşterilerimizin her türlü özel imalatlarına da cevap vermekteyiz. Firmamız 2018 yılının mart ayında aldığı karar ile şahıs firmamız Güneş Paslanmaz İnşaat Mekanik Tes. San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak şirketleşmiştir. 10022 Sok. No:8 Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Çiğli/İZMİR adresinde müşterilerimize hizmet vermektedir.

Şirketimiz ürün geliştirme politikası sadece güvenlik, verimlilik ve hijyen konusundaki temel gereksinimlerinizi karşılamakla kalmaz aynı zamanda ürünleriniz için iyi bir kullanım garantisi temin eder. Amacımız, siz değerli müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak, amatör ruhlu ama profesyonel yapımız, müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile "en iyi" şekilde hizmet verebilmektir.

Ürün yelpazemizde 304 ve 316 kalite endüstriyel ve gıda normu, dikişli ve dikişsiz borular, profiller ve fittings malzemelerle, özel imalat ürünler bulunmaktadır.

Paslanmaz imalatında kalite odaklı işler ve müşteri beklentisini en iyi şekilde karşılıyoruz.

Ürün tedarik ve imalatlarımız hakkında bilgi almak ister misiniz?

Ürün ve Hizmetlerimiz ile ilgileniyor musunuz? İşlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın!