Gizlilik ve Güvenlik

Güneş Paslanmaz, paslanmaz imalat ve paslanmaz satış sektöründe en çok tercih edilen firmalardan biri olmayı hedefliyor.

Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenliği bizler için her şeyden daha önemlidir. gunespaslanmaz.com‘dan alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (Teslimat/Fatura adresleri, telefon numaraları, e-mail adresi vs.) başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmaz. Yapımız içerisinde sadece sipariş esnasında, kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır.

Üyelik işlemlerinizde, bizimle paylaştığınız cep telefonu ve e-mail adresleriniz, sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır. Dolayısı ile bu bilgilerin doğru ve eksiksiz olması son derece önemlidir.

Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, gunespaslanmaz.com haricinde sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

gunespaslanmaz.com‘ a vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

Paslanmaz imalatında kalite odaklı işler ve müşteri beklentisini en iyi şekilde karşılıyoruz.

Ürün tedarik ve imalatlarımız hakkında bilgi almak ister misiniz?

Ürün ve Hizmetlerimiz ile ilgileniyor musunuz? İşlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın!