Kuyruklu Dirsek

Kuyruklu Dirsek

Kuyruklu Dirsek

Paslanmaz Kuyruklu Dirsek, boru bağlantı elemanlarının yönünü değiştirmek için kullanılan paslanmaz çelik ürünüdür. Borular içerisinden geçen sıvı, gaz ve havanın yönünü değiştirerek bağlantının sürekliliğini sağlamaktadır.

Paslanmaz kuyruklu dirsekler, istenilen açıda ve ebatta üretilmektedir. Farklı alanlarda kullanılacağı için paslanmaz dirsekler kullanım alanına göre şekillenebilmektedir. Paslanmaz dirseklerin birkaç çeşiti vardır.

Tesisatlarda kullanılan paslanmaz dirseklere krom ya da patent dirsek denir. Krom dirsekler daha çok kazanlar ve depolarda kullanılmaktadır.

Paslanmaz Dirsek Çeşitleri

Paslanmaz Dişli Dirsek: dişli dirseklerde kullanılan dirsek çeşitidir.
Paslanmaz Parlak Dirsek: dış yüzeyi parlak olan dirsekler oldukça estetik bir görünüme sahiptir. Estetik açıdan güzel durması sebebiyle mimaride de sıklıklı kullanılır. Özellik olarak paslanmaz kaynaklı dirseklere benzerler.
Paslanmaz Kuyruklu Dirsek: dirseğin bir tarafı dişli diğer tarafı ise içten dişli bir yapıya sahiptir
Güneş Paslanmaz olarak paslanmaz çözümlerimiz ile daima hizmetinizdeyiz. İsteğinize göre paslanmaz ürünleri tedarik edilir ve şeffaf hizmet politikamız ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veririz. Bizimle iletişim kurarak, hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Güneş Paslanmaz, 2006 yılından beri faaliyette olup paslanmaz çelik sektöründe müşterilerimizin tüm paslanmaz malzeme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Ürün tedarik ve imalatlarımız hakkında bilgi almak ister misiniz?

Ürün ve Hizmetlerimiz ile ilgileniyor musunuz? İşlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın!