Mil Saplı Kelepçe

Mil Saplı Kelepçe

Mil Saplı Kelepçe

Paslanmaz Çelik Mil Saplı Kelepçe, adında da anlaşıldığı gibi boruyu kelepçeleyen, borunun sabit; duvarda ve tavanda durmasını sağlayan bağlantı parçalarının yardımcı elemanıdır diyebiliriz.

Paslanmaz Saplı Kelepçeler üçe ayrılır:

1) Paslanmaz Mil Saplı Kelepçeler
2) Paslanmaz Boru Saplı Kelepçeler
3) Paslanmaz Gijon ya da Tij Saplı Kelepçeler

Halk dilinde ‘’Krom Kelepçe’’, ‘’Paslanmaz Doğalgaz Borusu Kelepçesi’’ diye de adlandırılmaktadır. Doğalgaz çelik borularının duvarda tutturulmasında çok kullanıldığı için Doğalgaz Kelepçesi denilmektedir.

Paslanmaz Mil Saplı Boru Kelepçesi Fiyatları ve Özellikleri ile İlgili Daha Detaylı Bilgiye Ulaşmak İçin Whatsapp Destek Modülümüzü Kullanabilir, Telefon veya Mail Yoluyla Müşteri Temsilcilerimize Ulaşabilirsiniz.

Aktif olarak paylaşımlarda bulunduğumuz ve ürünlerimiz hakkında bilgilendirmeler yaptığımız sosyal medya hesaplarımızı inceleyerek daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.  Facebook, Instagram, Linkedin ve Youtube.

Kalite standartları diğer tesisat parçalarında olduğu gibi AISI304/304L, AISI316Ti AISI316/316L, EN1.4307 ve 1.4404 EN1.4571 Kalite sınıflarında kullanılmaktadır. Kullanım Alanları, kullanıldığı alanlar, kimya tesisatlarında, gemi boru donatılarında, yangın söndürme boru hatlarında, yat endüstirisinde, gıda tesislerinde, deri sanayisinden ve makine endüstirisinde kullanılmaktadır.

Güneş Paslanmaz, 2006 yılından beri faaliyette olup paslanmaz çelik sektöründe müşterilerimizin tüm paslanmaz malzeme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Ürün tedarik ve imalatlarımız hakkında bilgi almak ister misiniz?

Ürün ve Hizmetlerimiz ile ilgileniyor musunuz? İşlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın!