Paslanmaz Altıgen Dolu Mil

Paslanmaz Altıgen Dolu Mil

Paslanmaz Altıgen Dolu Mil

Paslanmaz çelik mil, paslanmaz çelik ürünlerde çok yaygın bir malzemedir. Yuvarlak dolu mil , kare dolu mil ve altıgen dolu mil paslanmaz çelik çubuklar olarak adlandırılır. Paslanmaz çelik miller çok çeşitli uygulama senaryolarına sahiptir ve donanım mutfak gereçleri, gıda, medikal, elektrik, petrokimya, inşaat ve dekorasyon, gemi yapımı ve diğer alanlarda kullanılmaktadır. Üretim sürecine göre, paslanmaz çelik çubuklar üç türe ayrılabilir: sıcak haddeleme, dövme ve soğuk çekme.

Paslanmaz altıköşe mil, paslanmaz çubuk ile beraber firmamız tarafından en çok satılan ürünlerin başında gelmektedir. Güneş Paslanmaz bünyesinde, avrupa menşeli paslanmaz çelik altıköşe mil stoğuna sahiptir. Paslanmaz altıköşe dolu mil malzemelerin üretimi, yuvarlak malzemelere göre daha zordur ve malzemenin üretimden hatalı çıkma riski yuvarlak malzemeye oranla çok daha yüksektir. Dolayısıyla paslanmaz altıköşe malzemelerde yüksek kalitede Avrupa menşeli malzemelerin kullanılması önerilmektedir. Aksi halde kalitesiz paslanmaz altıköşe malzemeler kırılmaya sebebiyet verebilir veya malzemelerde üretim sonrası çatlak çıkma riski olabilir. Ayrıca keskin köşeli hatlara sahip altıgen yapısı sayesinde altıköşe malzemeleri işlemek zordur ve firmamızda bu zorluğun önüne geçebilmek için satılan tüm altıköşe paslanmazlar ekstra işlenebilirliği arttırılmış şekilde ürettirilmektedir ve firmamızda satılan altıköşe malzemeler benzerlerine oranla %10 ile %50 arasında daha iyi işlenebilmektedir.

Güneş Paslanmaz, 2006 yılından beri faaliyette olup paslanmaz çelik sektöründe müşterilerimizin tüm paslanmaz malzeme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Ürün tedarik ve imalatlarımız hakkında bilgi almak ister misiniz?

Ürün ve Hizmetlerimiz ile ilgileniyor musunuz? İşlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın!