Paslanmaz Çekme Boru

Paslanmaz Çekme Boru

Paslanmaz Çekme Boru

Basıncın olduğu alanlarda genellikle paslanmaz çekme borular kullanılmaktadır. Basınçlı kapların borulama sistemlerinde kullanılır. Yangın söndürme tesisatların da kullanımı yaygınlaşmaktadır. Hidrolik Boru Tesisatlarında, yağın basıncı ile hareket ettirilen makine ve ekipmanların da kullanılır. Isıtma ve soğutma sistemlerinde kullanılır. Örneğin Kuler yapımında Dikişsiz Boru kullanımı yaygındır. Eşanjör yapımında bilhassa ısı eşanjörlerin de kullanımı yaygındır. Gıda Sanayisinde akışkanların transfer edilmesinde kullanımı görülmüştür. Paslanmaz Çekme Borular ağırlıklı olarak yüksek mühendislik çalışmalar da kullanılan borular diyebiliriz. Nükleer Santraller, Kimya ve Petrokimya Endüstrilerin de kullanılmaktadır.

Halk dilimizde paslanmaz dikişsiz çekme boru, paslanmaz çekme boru, gibi adlandırılmaktadır

Paslanmaz Çekme Dikişsiz Boru Fiyatları ve özellikleri ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak İçin whatsapp hattımızı veya bizleri arayarak hızlı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Paslanmaz Dikişsiz Çelik Çekme Boru


Paslanmaz Çekme Borular, Dikişli borulara göre üretimi zahmetlidir. Bir çok proses gerektiren üretim şekilleri bulunmaktadır. Aslında yabacılar bu tip borulara “tube” “tüp” boru diye de adlandırmaktadır. Tüp demek borunun dikişli olmadığını ifade etmektedir. Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru üretimi, erime noktasına yakın bir noktada ısıtılır. Kütük Malzeme sapsarı şeklinde ısıtılmış şeklinde çıkarılır. İçerisi özel makineler de delinir. Delindikten sonra aşama aşama farklı makinelerde çektirilerek, form verilerek, tekrar ısıtılıp farklı form makinelerine sokularak ve tekrar soğutulup işlem yapılarak üretilmektedir. Paslanmaz Çekme Boru üretimi çok farklı proses uygulaması sonucunda ortaya çıkmaktadır.

Güneş Paslanmaz, 2006 yılından beri faaliyette olup paslanmaz çelik sektöründe müşterilerimizin tüm paslanmaz malzeme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Ürün tedarik ve imalatlarımız hakkında bilgi almak ister misiniz?

Ürün ve Hizmetlerimiz ile ilgileniyor musunuz? İşlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın!