Paslanmaz Çelik Mil

Paslanmaz Çelik Mil

Paslanmaz Çelik Mil

Paslanmaz çelik mil, paslanmaz çelik ürünlerde çok yaygın bir malzemedir. Yuvarlak dolu mil , kare dolu mil ve altıgen dolu mil paslanmaz çelik çubuklar olarak adlandırılır. Paslanmaz çelik miller çok çeşitli uygulama senaryolarına sahiptir ve donanım mutfak gereçleri, gıda, medikal, elektrik, petrokimya, inşaat ve dekorasyon, gemi yapımı ve diğer alanlarda kullanılmaktadır. Üretim sürecine göre, paslanmaz çelik çubuklar üç türe ayrılabilir: sıcak haddeleme, dövme ve soğuk çekme.

Son yıllarda temiz ürünler birçok işlevselliği, sağlamlığı, estetik olması ve sağlıklı bir malzeme olması nedeni ile paslanmaz mil tercih edilmektedir. Demir elementinin içine krom ve karbon katılması ile çelik üretilmektedir. Bu ürün krom ve nikel ile birlikte paslanmaz çelik adını içerir. Paslanmaz mil diğer paslanmaz ürünler gibi kullanım alanı yaygınlaşan, pasa karşı yüksek dirençli olan özel boyutlu paslanmaz kaplamadır.

Paslanmaz Kalite Çeşitleri

Sektörde farklı kalitelerde paslanmaz çelik ürünler bulunmaktadır. Paslanmaz mil üretimleri ostenitik, marnestik ve ferritik olarak yapılmaktadır. Ürünlerimiz AISI 304, AISI 316L ve AISI 316 kalitelerinde üretilmekte. Bu üretim yapılırken ASTM A484, ASTM A484M, ASTM A274 standartları kullanılmaktadır.

Genel olarak 304 ve 316 kalite ürünlerden oluşan bu paslanmaz dolu mil ürünler makine sanayi ve hırdavat sektörü başta olmak üzere pek çok alanda kullanılan dayanıklı paslanmaz çelik ürünlerdir. İzmir'de faaliyet gösteren firmamız Güneş Paslanmaz ile iletişime geçerek ihtiyaçlarınıza uygun dolu mil fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Güneş Paslanmaz, 2006 yılından beri faaliyette olup paslanmaz çelik sektöründe müşterilerimizin tüm paslanmaz malzeme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Ürün tedarik ve imalatlarımız hakkında bilgi almak ister misiniz?

Ürün ve Hizmetlerimiz ile ilgileniyor musunuz? İşlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın!