Paslanmaz Kare Dolu Mil

Paslanmaz Kare Dolu Mil

Paslanmaz Kare Dolu Mil

Paslanmaz çelik mil, paslanmaz çelik ürünlerde çok yaygın bir malzemedir. Yuvarlak dolu mil , kare dolu mil ve altıgen dolu mil paslanmaz çelik çubuklar olarak adlandırılır. Paslanmaz çelik miller çok çeşitli uygulama senaryolarına sahiptir ve donanım mutfak gereçleri, gıda, medikal, elektrik, petrokimya, inşaat ve dekorasyon, gemi yapımı ve diğer alanlarda kullanılmaktadır. Üretim sürecine göre, paslanmaz çelik çubuklar üç türe ayrılabilir: sıcak haddeleme, dövme ve soğuk çekme.

Paslanmaz Kare Mil Nedir?

Paslanmaz dörtköşe, paslanmaz kare mil olarak da anılır ve uzun paslanmaz ürünler grubunda yer alır. Şekli itibari ile üretimi hayli zor olan dolu bir paslanmaz çelik üründür. 90° kesitli dolu malzemeler arasında bulunan iki çeşitten biridir. (Diğer malzeme ise en ve boy ebatlarının farklı olduğu paslanmaz lamadır).

Paslanmaz Dolu Kare Mil Nerelerde kullanılır?

Paslanmaz kare mil ürünler, makina parçaları, kilit mekanizmaları gibi spesifik alanlarda kullanıma ek olarak beyaz eşya, mutfak aletleri, gemi inşa ve bakım, yat sanayi, otomotiv sanayi, savunma sanayi, gıda sanayi ve medikal sanayi gibi yerlerde de kendine kullanım alanı bulur. Aynı zamanda yüzeylerinin düzgün olmasından dolayı,  kalın ebatlı levhalardan kesilmiş parçalara da alternatif oluştururlar.

Kare profil gibi içi boş malzemelerin yetersiz kaldığı durumlarda, içi dolu olması sebebiyle çok daha fazla yük taşıyabilmektedirler.

Güneş Paslanmaz, 2006 yılından beri faaliyette olup paslanmaz çelik sektöründe müşterilerimizin tüm paslanmaz malzeme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Ürün tedarik ve imalatlarımız hakkında bilgi almak ister misiniz?

Ürün ve Hizmetlerimiz ile ilgileniyor musunuz? İşlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın!