Paslanmaz Köşebent

Paslanmaz Köşebent

Paslanmaz Köşebent

Güneş Paslanmaz, 304/304L ve 316/316L'de paslanmaz  köşebent satışı gerçekleştirmektedir. Bu kullanışlı paslanmaz köşebentler, sıcak haddelenmiş veya lazerle kaynaştırılmıştır ve çeşitli stok boyutlarında gelir. Hem 304/304L hem de 316/316L paslanmaz köşebentler uygun tekniklerle kaynaklanabilir ve işlenebilir. 304/304L paslanmaz köşebentler birçok tuzlu su olmayan ortamda kullanıma uygundur; 316/316L köşebentler, daha zorlu koşullarda iyi korozyon direncine sahip denizcilik sınıfıdır.

Paslanmaz Köşebent Özellikleri ve Malzemeleri

Yüksek oranda ostenitik çelik içeren köşebent çeşitlerimiz, %18 krom barındırma özelliğiyle paslanmaz forma ulaşmaktadır. Bu sayede uzun yıllar kullanım avantajı sunmaktadır. Paslanmaz köşebentlerin manyetik olmadığını belirtmek isteriz. En yüksek ısılara dahi son derece üstün mukavemet gücü gösteren bu ürünler, kaynak edilebilme niteliğiyle fark yaratmaktadır.

Paslanmaz Köşebent Fiyatları

Yapı malzeme alanında en yaygın kullanım alanına sahip olan, en çok ihtiyaç duyulan ve birbirinden farklı alanlarda kullanılan paslanmaz köşebent çeşitleriyle beraber duvar hatlarının istenilen estetiği kazandırılması açısından en iyi şekilde kullanılan ürünlerden biridir. İç dekorasyon alanında çokça kullanımı bulunur. Çok amaçlı kullanıma göre paslanmaz köşebent fiyatları da kullanıma göre değişkenlik gösterdiği bilinmektedir. Fiyatlarımız hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçin.

Güneş Paslanmaz, 2006 yılından beri faaliyette olup paslanmaz çelik sektöründe müşterilerimizin tüm paslanmaz malzeme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Ürün tedarik ve imalatlarımız hakkında bilgi almak ister misiniz?

Ürün ve Hizmetlerimiz ile ilgileniyor musunuz? İşlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın!