Paslanmaz Lama

Paslanmaz Lama

Paslanmaz Lama

Paslanmaz Lama, birçok farklı endüstri için inanılmaz geniş bir kullanım yelpazesine ve uygulamalara sahiptir. Çok çeşitli alaşım kompozisyon tipleri, çelik içerebilir ve bu da alaşımlı çelik çubuklar ve paslanmaz çelik çubukların üretiminde kullanım için çok yönlü bir malzeme haline getirir. Çelik çubuk grubundan olan paslanmaz lama özellikle sanayi makineleri yapımında sıklıkla görülür. Paslanmaz silme olarak da bilinen lama endüstriyel işlem yapan bir çok işletmeci tarafından sıklıkla kullanılır.

Paslanmaz çelik çubuklar, çimento endüstrileri, askeri teçhizat, gemi inşası, parça işleme işleme, teknoloji ile ilgili, kağıt endüstrileri ve diğer mimari ilgili işletmeler gibi çeşitli endüstrilerde kullanılmaktadır. Çelik çubukların uygulamaları ve kullanımları, ihtiyaç duyulan çubuk tipine bağlıdır ve çeşitli ebat ve şekillerde olabilir. Stoklarımızdaki paslanmaz lamalar ve kg/mt bazındaki ağırlık tablosu aşağıdaki gibidir. Paslanmaz lama fiyatları ve paslanmaz lama ölçüleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Paslanmaz Çelik Lama Kullanım Alanları

Paslanmaz lama malzemeler genellikle gıda sektöründe oldukça yaygın kullanılmaktadır. Gıda sektörü dışında her türlü bağlantı noktasında, mekanik taşıyıcı gövdelerde, makina parçalarının gövde kısımlarında, her türlü paslanmaması gereken iskeletlerde paslanmaz lama malzeme oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Ayrıca savunma sanayinde paslanmaz lama malzeme kullanımı gittikçe yaygınlaşmaktadır. Paslanmaz lama malzemeler müşterilerimiz tarafından 6 metrelik boylarda alınabildiği gibi, ufak parçalara kesilmiş şekilde de tercih edilebiilmektedir.

Güneş Paslanmaz, 2006 yılından beri faaliyette olup paslanmaz çelik sektöründe müşterilerimizin tüm paslanmaz malzeme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Ürün tedarik ve imalatlarımız hakkında bilgi almak ister misiniz?

Ürün ve Hizmetlerimiz ile ilgileniyor musunuz? İşlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın!