Paslanmaz Sac

Paslanmaz Sac

Paslanmaz Sac

Paslanmaz sac çok farklı sektörlerde kullanılan, farklı çeşitlere sahip malzemedir. Mutfak eşyalarından beyaz eşyalara, inşaat sektörüne kadar onlarca farklı alanda kullanılan ürünlerin yapımında paslanmaz sac tercih edilmektedir. Malzemenin kullanılacağı alana göre çeşidi farklılık göstermektedir. Bu bağlamda paslanmaz cam malzemesini 3 farklı kategoriye ayırabiliriz. 

Bunlar ostenitik, ferritik ve martenzitik paslanmaz sac çeşitleridir. Güneş Paslanmaz firmamız olarak müşterilerimize ihtiyaçlarına uygun olarak paslanmaz sac çeşitleri sunmaktayız. Son derece kaliteli olan paslanmaz sac çeşitlerini satın alarak dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz.

Paslanmaz çelik sac ve levha nedir ve ne için kullanılır?


Paslanmaz çelik sac veya levha, genellikle su ve neme maruz kalan, temizlik ve hijyenin önemli olduğu ortamlarda kullanılır.
Paslanmaz çelik sacın kullanıldığı en yaygın alanlardan biri, ticari mutfaklarda saklama dolapları ve raflar, çalışma yüzeylerini ve tezgahları kaplamak için ve duvarlara sıçrama olarak uygulanır. Ocaklar da paslanmaz çelikten imal edilmiştir, çünkü malzeme ısı etkilerine karşı dayanıklıdır ve kolayca temizlenebilir.

Paslanmaaz sac metal, dayanıklılığın ve ısıya ve korozyona karşı direncin gerekli olduğu ve yüksek temizlik standartlarının sürdürülmesi gereken laboratuvarlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.
Paslanmaz çelik sac ayrıca su depolama tankları, tahıl depolamak için silolar ve nakliye tankerleri yapmak için kullanılır.
Paslanmaz çelik sac stoklarımız 304, 316 ve 430 kalitelerinde, ticari mutfaklarda yaygın olarak kullanılan ve sıçrama önleyici olarak kullanılan, pürüzsüz, temiz, yansıtmayan bir yüzeye sahip mat cilalı kaplama seçeneklerinde mevcuttur.

Paslanmaz sac fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizlerle iletişime geçin.

Güneş Paslanmaz, 2006 yılından beri faaliyette olup paslanmaz çelik sektöründe müşterilerimizin tüm paslanmaz malzeme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Ürün tedarik ve imalatlarımız hakkında bilgi almak ister misiniz?

Ürün ve Hizmetlerimiz ile ilgileniyor musunuz? İşlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşın!